Tři příběhy kadeřníků

Jak jsem potkal ARTÉGO

Tři příběhy o cestě ke kadeřnické značce, kterou objevíte rozumem a přijmete srdcem.

Profesionální kadeřnická kosmetika ARTÉGO se více a více dostává do povědomí českých kadeřníků. Určitě to v době široké nabídky a obrovské konkurence není náhoda. Přinášíme příběh čtyř kadeřníků, pro které se stalo Artégo srdeční záležitostí.

Jan Holouš HAIRDESIGN

Panská 6 ( palác Riesů ), Praha 1

www.janholous.cz

 

Kdy a za jakých okolností jste se poprvé setkal se značkou Artégo a čím vás zaujala? Byla to láska na první pohled?

Upřímně musím přiznat, že to rozhodně láska na první pohled nebyla!:) Už zase několikátá obchodní zástupkyně s nějakou neznámou kosmetikou ve dveřích ? Děkuji nechceme!! Takže nebýt šikovné obchodní zástupkyně, která mě přemluvila k účasti na školení, nikdy bych s Artégem pracovat nezačal. Nakonec jsem pár barev vyzkoušel a byl jsem velmi příjemně překvapen. Tedy nejen já, především mé zákaznice, a v tu chvíli šly veškeré předsudky stranou. Za deset let praxe jsem pracoval s několika konkurenčními značkami, ale Artégo mým potřebám už několikátý rok vyhovuje nejvíce.

Jaké jsou vaše nejoblíbenější výrobky a jaké jsou pro vás stěžejní výhody značky?

Rozhodně barvicí systém. Pracovat s barvami Artégo je pro kadeřníka radost. Stálost a sytost odstínů si nemohu vynachválit. Velmi pozitivní a dlouhodobá zpětná vazba od mých klientek mluví za vše. Věřte, že při správně zvoleném odstínu budete s výsledkem vždy spokojeni.

Jaké jsou vaše „tajné tipy“ pro kadeřníky, kteří ještě Artégo neznají?

Tip na práci …. nemohu nezmínit náš nejoblíbenější přeliv Level 11, který používáme při vytváření studených blond odstínů. Použití je skvělé jak na tónování zesvětlených nažloutlých pramínků, tak i na příjemné zakrytí odrostlých blond vlasů nebo tónování celých délek.

Tip na prodej…. Mojí voňavou jedničkou je rozhodně lak Hot shot ! Tento skvělý lak se prodává zcela sám, nejen díky skvělé sladké vůni, která vždy většinu klientek hned zaujme, ale i kvůli příjemné fixaci. Lak je možné použít na jakýkoliv typ vlasů i na jakýkoliv typ stylingu a účesu.

Radek Oliver

Salon Radek Oliver – Brno

www.radekoliver.com/cv

Čím vás zaujala nabídka produktů vlasové kosmetiky Artego?

ARTÉGO mne zaujalo svou komplexností. Sortiment značky je široký a pokrývá téměř všechny požadavky na správnou práci s vlasovou kosmetikou. A také s možností prodeje výrobků pro domácí použití. Tím si totiž naši zákazníci prodlouží trvanlivost efektu, který jsme jim v kadeřnickém salonu vytvořili.

Co považujete za plus při používání produktů naší značky?

Velkou výhodou produktů značky ARTÉGO je jejich jednoduché použití. Další plus vidím v příznivé finanční dostupnosti pro naše zákazníky. Nemají problém si pokaždé jeden či dva výrobky na péči o své vlasy zakoupit domů.

A jaký tip, doporučení …by jste přidal?

Mým tipem ARTÉGO je Antistatický lesk AQUASHINE. Pomáhá zamezit poletování vlasů – upravuje elektrostatický náboj, zpevňuje strukturu jemných vlasů, které po něm nejsou těžké a navíc se krásně lesknou! Tento fluid vtírám zákazníkům do konců již vysušených vlasů, někdy jej ale použiji ještě před použitím fénu. Efekt lesku AQUASHINE je pak znásobený!

Pavel Hubáček

Salon Puls – Břeclav

Jak a kdy proběhlo první setkání s našimi produkty?

S ARTÉGO jsem se setkal poprvé před pěti lety. Stal jsem se jeho prvním prodejcem a technologem v ČR. V prvním okamžiku mě lákala hlavně exkluzivita, kterou mi tato spolupráce nabízela. Už dříve jsem ale pracoval jako technolog pro jednu známou značku a měl jsem náročnou klientelu, takže jsem určitě nehledal u Artega prvotní úsporu nákladů nebo něco podobného. Měl jsem zpočátku trochu obavy, ale ty se rychle rozptýlily, jak jsem postupně získával zkušenosti. Naprosto mě dostala a přesvědčila kvalita výrobků, u barev hlavně skvělé výsledky probarvení i jeho dlouhodobý efekt.

Vaše nejoblíbenější produkty, barvy….?

ARTÉGO má výtečný barvící systém. Barvy It´s Color mají vysoký obsah pigmentů, dlouho drží ve vlasech, skvěle kryjí šediny – výhodou je také objem barev 150 ml, to všechno vzhledem ke kvalitě produktu za skvělou cenu. Jsem nadšený také semipermanentním gelem YOU UP2 artego. Receptura bez amoniaku je šetrnější k vlasům, je vhodná hlavně pro barvení tón v tónu. Obsahuje cenný arganový olej, který vlasy hydratuje a dodává jim lesk. Neméně skvělá je barva bez amoniaku, parafenylenodiaminu a rezorcinu one60nine artègo. Kryje 100% šediny a je vhodná pro náročné zákaznice i zákaznice s citlivou pokožkou.

Tajný tip pro ostatní kolegy?

Tajné tipy mám hned dva. Prvním je PARAMETR T – objemová trvalá. Musím podotknout, že jsem v zásadě odpůrcem tradiční trvalé. Tahle je ale absolutně šetrná k vlasům, bez amoniaku, a dá se použít i na lokální úpravu jednotlivých partií. Druhým tipem je barevný pigmentový gel pro přímé použití My Color Reflex. Je to přípravek, který lze doporučit zákaznici na doma. Barva jí díky tomu déle vydrží, vlasy jsou krásné a zdravé, zákaznice ani kadeřník si nemohou víc přát.